Tabakhane Mahallesi Değirmen Caddesi No 3 Erenler Sakarya
Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi Her gün: 08.30 - 18.30
Breadcrumb Image
Havuz Çevre Düzenlemesi
Home Havuz Çevre Düzenlemesi

Havuz Çevre Düzenlenmesi

Çevre düzenlemesi ve sert peyzaj, yeni havuzunuzu çevresine bağlamak için çok önemlidir. 

Yeşil bir parmağınız yoksa veya sadece zamanınız yoksa, yüzme havuzunun çevre düzenlemesi konusunda da yardımcı olabiliriz.

Gömme Havuzun etrafındaki verandadan ve çeşitli yürüyüş yollarından büyüleyici bahçe yataklarına ve su özelliklerine kadar tüm arka bahçenizi tasarlayabiliriz.

 Kullanacağınız alanlar yaratmaya kararlıyız, bu nedenle hem tasarım hem de uygulama sırasında sizinle yakın çalışıyoruz.

Evinizi ve yaşam tarzınızı tamamlayan, yaşadığınız yerin iklim koşullarına uygun bitki ve malzemeleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

Rahatlatıcı bir pergoladan eksiksiz bir açık hava mutfağa kadar mülkünüz için her türlü yapıyı inşa edebiliriz. Ayrıca Tasarımın yanı sıra malzeme seçimine (doğal taş döşemelerden çeşitli ahşap türlerine kadar) yardımcı oluyoruz ve bitmiş peyzajınızın daha değerli görünmesini sağlıyoruz.

Havuz çevresinde kullanacağınız bitkileri seçerken dikkatli olunmalıdır, çünkü bazıları klorlu su ile sık temas ettiğinde uzun süre dayanmaz. Havuz peyzaj tasarımınızın bir parçası olarak , çeşitli bitki, ağaç ve çimlerin uygunluğunu tartışacağız.