Tabakhane Mahallesi Değirmen Caddesi No 3 Erenler Sakarya
Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi Her gün: 08.30 - 18.30
Breadcrumb Image
Sonsuzluk Havuz Teknolojisi
Home Sonsuzluk Havuz Teknolojisi

Sonsuzluk Havuz Teknolojisi

Sonsuzluk havuzları, su hattını dekorunuza ve ufka doğru eriterek sonsuza dek sürecekmiş gibi görünen büyüleyici bir havuz sunar.
Bu havuzlar kuşkusuz göreceğiniz en şaşırtıcı havuzlardır. Havuzun bir, iki ve hatta üç tarafından taşan su, su hattı çevrede kaybolduğu için çarpıcı bir etki yaratabilir.

Tepelerde ve yamaçlarda sonsuzluk havuzları

Sonsuzluk havuzları, manzara ve ufuk manzarası sunan aşağı eğimli araziler için mükemmel bir seçimdir. Görsel efekt muhteşem, suyun bir boşluğa taştığı izlenimini veriyor.
Rumeli Havuz beton havuz yapım süreci sayesinde, bir yokuşta, bir damlaya bakan, hatta dışa doğru çıkıntılı bir sonsuzluk havuzu oluşturabilirsiniz. Ancak bu yöntemle hiçbir şey şansa bırakılamaz. Bu ortamlarda yalnızca betonarme bir çözüme güvenilebilir.
Rumeli Havuz ile, her güvenlik standardı dahil olmak üzere mükemmel bir sonsuzluk havuzu için her gereksinimi karşılayan bir çözüm garanti edilir.

Sonsuzluk havuzunun avantajları

Bir sonsuzluk havuzundan taşan su bir tampon tankta toplanır, bu da bir deniz süpürücüsüne ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. Kenarlardan sürekli su akışı, bozulmamış bir yüzeyi garanti ederek tüm kusurları giderir.

Sonsuzluk Havuzu Fiyatlandırması

Bir sonsuzluk havuzu projesi, geleneksel bir havuzdan biraz daha karmaşıktır. Fiyat, havuzun yüzey alanına, taşma kenarlarının sayısına ve her şeyden önce arazinin getirdiği kısıtlamalara bağlı olacaktır.